Onet.pl News

Onet.pl News dla iPhone

Cały Onet w jednej aplikacji

Onet.pl Wiadomości to darmowa aplikacja pozwalającą w łatwy sposób przeglądać zawartość tego popularnego portalu. Daje ona wygodny dostęp do wielu ciekawych treści.Onet.pl Wiadomości posiada bardzo przejrzysty i prosty interfejs. Wiadomości są... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo wygodna nawigacja
  • Brak komentarzy
  • Dostęp do bardzo wielu treści

Wady

  • Brak możliwości tworzenia listy ulubionych kanałów
  • Dostęp do artykułów Lajt

Bardzo dobry
8

Onet.pl Wiadomości to darmowa aplikacja pozwalającą w łatwy sposób przeglądać zawartość tego popularnego portalu. Daje ona wygodny dostęp do wielu ciekawych treści.

Onet.pl Wiadomości posiada bardzo przejrzysty i prosty interfejs. Wiadomości są podzielone na główne kategorie, takie jak Wiadomości, Biznes, Sport i Rozrywka. Dodatkowo, klikając zakładkę "Więcej" mamy dostęp do serwisów oferowanych prze Onet, wliczając w to program telewizyjny, horoskop i wiele innych.

Ilość serwisów i treści oferowanych przez Onet.pl Wiadomości jest ogromna. Niestety większość z nich to okrojone graficznie wersje "Lajt". iPhone doskonale poradziłby sobie z pełnymi artykułami. Nie można także dodawać, ani wyświetlać komentarzy pod artykułami, co akurat należy uznać za zaletę, biorąc pod uwagę ich przeważnie niski poziom. Szkoda, że program nie umożliwia tworzenia listy ulubionych serwisów. Jeszcze bardziej ułatwiłoby to korzystanie z aplikacji.

Aplikacja Onet.pl Wiadomości to ciekawy sposób na korzystanie z serwisu Onet. Pomimo kilku braków program powinien się podobać wszystkim miłośnikom tego portalu.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na iphone

Onet.pl News

Download

Onet.pl News 1.5.1

Opinie użytkowników o Onet.pl News

Sponsorowany×